DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 399 PLN*30 dni na zakupBezpieczne płatności

Horl 2, Ostrzałka do noży magnetyczna - HORL

1880-23791
Drewno:
Dąb
Dąb Orzech włoski
Stan magazynowy:
Czy chciałbyś otrzymać poradę? Zadzwoń na +46 8 410 95 200
truckDARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 399 PLN arrows30 DNI NA ZAKUP
 • Informacje o produkcie
  • Horl dostarczył nam prawdopodobnie najprostszy sposób na ostrzenie noży z pełną dokładnością.

   Dzięki stałej podpórce kątowej wiesz, że zawsze uzyskasz kąt w 100 procentach na miejscu. Ponadto jest delikatna i łatwa w obsłudze, dziecinnie prosta, a nawet stylowa.   Niedługo po tym, jak zabraliśmy Horla do domu, pojawiła się już druga generacja. Wprowadzono kilka ulepszeń i nagle ta fantastyczna ostrzałka do noży jest jeszcze bardziej fantastyczna! Z Horl 2 możesz wybrać między 15&# 176; lub 20&# 176; kątem ostrzenia w zależności od tego, jak jesteś ustawiony lub jakie noże masz.

   Ponadto, tarcza diamentowa została ulepszona w porównaniu do poprzedniego modelu. W zestawie znajduje się tarcza diamentowa i tarcza ceramiczna do precyzyjnego szlifowania. Oba te elementy można wymienić na tarcze o różnej ziarnistości.


   Ale jak to działa? Cóż, może nadszedł czas, aby się dowiedzieć. Zacznij od przymocowania noża do magnesu w uchwycie. Zapewnia to stały kąt. Następnie należy obrócić wałek z kamieniem szlifierskim po stronie przeciwnej do krawędzi, aby naostrzyć nóż. Rolka jest wyposażona w łożyska kulkowe, aby zapewnić bezbolesne obracanie, a niskie tarcie jest delikatne dla noża, eliminując potrzebę zwilżania kamieni. Diamentowy dysk wyciąga nową krawędź, a ceramiczna strona poleruje i nabłyszcza. Gdy jedna strona jest gotowa, wystarczy zdjąć drugą.

   Dzięki stałemu kątowi i magnesowi można przymocować dowolny nóż, aby uporządkować rzeczy. Jeśli masz bardzo duży nóż, po prostu umieść wałek na przykład na desce do krojenia, aby podnieść go do wysokości krawędzi.

   W zestawie znajdziesz magnetyczną podpórkę do ostrzenia, wałek Horl, tarczę diamentową i tarczę ceramiczną. Więcej akcesoriów jest dostępnych osobno..
 • Dostawa i wysyłka
Polecane produkty
Recenzje
0 Recenzje

Aby zostawić recenzję, musisz do swojego profilu klienta.

.

Godziny

Stan magazynowy:

Stan magazynowy jest aktualizowany co dziesięć minut.

Logowanie
Are you in the right place?
Continue to thekitchenlab.pl